GÖZ
HASTALIKLARI
incele
DERMATOLOJİ
incele
7/24 &
ACİL SERVİS
incele

TEDAVİLERİMİZ

TEDAVİLERİMİZ

Akıllı Lens

Akıllı lensler; gözde kırma kusurlarının ( miyop, hipermetrop, astigmat) yarattığı görme bozukluklarını ortadan kaldıran göz içi lensleridir. Akıllı lensler, günlük hayatımızda yani telefonda mesaj yazarken, televizyon izlerken, gazete okurken ya da dışarıda tabela gibi yazıları okumaya çalışırken her odak mesafesinde iyi görüş sağlayarak hayat kalitesini arttırmaktadır.

Akıllı lensler; çok odaklı göz içi merceği, multifokal ya da trifocal mercek gibi isimlerle de bilinmektedir.

Detaylı Bilgi
Akıllı Lens
Excimer Lazer

Excimer Lazer

Excimer lazerin  (Miyop, hipermetrop ve astigmat) tedavisi için gözün ön bölümündeki kornea dokusuna uygulanımı ile korneadaki dokuyu bir arada tutan karbon bağlarının kırılmasına neden olarak dokuyu buharlaştırma suretiyle yok eder. Excimer laserde çok iyi ayarlanmış miktardaki lazerin korneada istenilen bölgelere yollanması ile korneanın bir miktar kısmı istenilen ölçülerde adeta traşlanır. Böylece korneanın kırıcılığı değiştirilerek, istenilen değere ulaşılmış olur.

Dermotoloji

Lazer epilasyon, dermokozmetik,cilt bakımı, akne tedavisi gibi bir çok cilt sorunlarınızın tedavisinde ve cildinizin sağlıklı kalmasında biz her zaman yanınızdayız.

Detaylı Bilgi
Cildiye Estetik

DOKTORLARIMIZ

DOKTORLARIMIZ

Alanında uzman doktorlarımız ile sizlere göz sağlığı ve clldiye & dermotoloji birimlerimizde sağlık hizmetini sunmaktayız...

Özel İncigöz Hastanesi

Sakarya Göz Doktoru İncigöz Hastanesi

BİZDEN HABERLER
SAĞLIK,BAKIM,YAŞAM

Güneş Gözlüğü kullanırken bilmemiz gerekenler
9.08.2023 11:27:47

Güneş Gözlüğü kullanırken bilmemiz gerekenler

Devamını Oku
İnci Göz’den Cemal Yaman’a ziyaret
12.07.2023 13:45:14

İnci Göz’den Cemal Yaman’a ziyaret

Devamını Oku